Przeniesienia studentów na rok akademicki 2023/2024

zmień rekrutację anuluj wybór

Oferta prezentowana na tej stronie ograniczona jest do wybranej rekrutacji. Jeśli chcesz zobaczyć resztę oferty, wybierz inną rekrutację.

Praca socjalna

Szczegóły
Kod PSC-2-S-P
Jednostka organizacyjna Wydział Ochrony Zdrowia
Kierunek studiów Praca socjalna
Forma studiów Stacjonarne
Poziom kształcenia Drugiego stopnia
Profil studiów praktyczny
Języki wykładowe polski
Godziny otwarcia sekretariatu piel@pwste.edu.pl
Adres WWW https://www.pwste.edu.pl/wydzialy/ochrona-zdrowia/studenci-pracy-socjalnej-ii-stopnia/
Wymagany dokument
  • Wykształcenie wyższe
  Zadaj pytanie
Obecnie nie trwają zapisy w wybranej rekrutacji.

(pokaż minione tury)
Trwające tury w innych rekrutacjach:
  • Rekrutacja na rok akademicki 2024/2025
    Tura 1 (20.05.2024 10:00 – 14.07.2024 23:59)

Opis kierunku

Praca dla drugiego człowieka daje Ci dużo satysfakcji? Chcesz profesjonalnie pomagać osobom potrzebującym? Wybierz Pracę socjalną na studiach II stopnia w PANS i poszerz swoje kwalifikacje zdobywając tytuł magistra.

Zadania, jakie stoją przed jednostkami pomocy społecznej sprawiają, że rośnie zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu pracy socjalnej. Jeśli interesuje Cię fachowa pomoc osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, wsparcie osób niesamodzielnych, to praca socjalna jest dla Ciebie. Jest to kierunek adresowany do absolwentów studiów licencjackich, inżynierskich, a także magisterskich usytuowanych w dziedzinach kształcenia w zakresie nauk humanistycznych, społecznych oraz nauk medycznych i nauk o zdrowiu. Podczas studiów, oprócz wiedzy z zakresu psychologii, socjologii i filozofii, zdobędziesz również wiedzę oraz specjalistyczne umiejętności m.in. z zakresu: metod pracy socjalnej, systemu prawnego pomocy społecznej, zarządzania w pomocy społecznej oraz superwizji w pracy socjalnej. Absolwenci uzyskają wiedzę i umiejętności niezbędne do realizacji zadań związanych z diagnozą sytuacji i zjawisk, będących przyczyną trudnego położenia, marginalizacji oraz wykluczenia


Zasady przeniesienia

Podstawą przeniesienia na studia jest :

  • wypełniona i podpisana ankieta osobowa,
  • wypełniony i podpisany wniosek o przeniesienie na studia,
  •  Karta Przebiegu Studiów - podpisana przez osobę upoważnioną,
  • Zgoda na przeniesienie na studia - podpisana przez osobę upowaznioną

Przed rozpoczęciem wykonywania zgłoszenia należy skontaktować się z Działem Obsługi Studentów (tel : 16 624 40 71 lub email : rekrutacja@pwste.edu.pl) w celu otrzymania specjalnego kodu do wykonania zgłoszenia oraz otrzymania szczegółowych informacji dotyczących procesu przeniesienia.